/
/
ده ایده بامزه و کم هزینه برای سورپرایز همسرتان

ده ایده بامزه و کم هزینه برای سورپرایز همسرتان

روش سورپرایز همسر همیشه آسان نیست و بنا به شرایط مختلف ممکن است فرق داشته باشد. بعضی از افراد اصلا از سورپرایز شدن دل خوشی ندارند و خوششان نمی‌آید؛ برخی دیگر سورپرایز شدن را دوست دارند ولی دلشان نمی‌خواهد دیگران از این موضوع مطلع شوند؛ بعضی هم که عاشق غافلگیری و مهمانی هستند! هیچ کس مثل دیگری نیست و شما می‌توانید طبق شناخت قبلی از شریک زندگی خود، روش سورپرایز همسر مناسبی را در پیش گرفته و او را به بهترین نحو خوشحال کنید.
ده روش سورپرایز همسر بامزه و کم هزینه منتظر شما هستند تا انجامشان دهید و کلی بخندید. پس وقت را تلف نکنید و این ایده‌ها را هر چند وقت یک بار در زندگی‌تان پیاده کنید تا عشق در رابطه‌تان نمایان شود و ازدواج شما تازگی خود را حفظ کند. هیچ چیز به اندازه یک سورپرایز بی دلیل نمی‌تواند شوهر شما را خوشحال کند و علاقه شما به او را نشان دهد.

روش سورپرایز همسر

1. یک شب دو نفره هیجان انگیز

خب! اول از همه در نظر داشته باشید که بچه‌ها در این شب جایی ندارند. آن‌ها را پیش یکی از فامیل‌های معتمد و نزدیک خود بگذارید و برنامه ای مخصوص خود و همسرتان تدارک ببینید. قرار است یک شب رمانتیک و روش سورپرایز همسر مخصوص خودتان داشته باشید.
کمی از علایق خود گذر کنید و ببینید همسرتان به چه چیزی علاقمند است. معمولا چگونه به اون خوش می‌گذرد و از ته دل می‌خندد؟ چه چیزی خستگی‌اش را از تن خارج می‌کند و دوست دارد چه کار کند؟ می‌توانید لیستی از این کارها تهیه کنید و شب همه را نوبت به نوبت انجام دهید. فیلم ببینید. بازی کنید. غذای مورد علاقه همسرتان را بخورید و یا اصلا با او آشپزی کنید.

2. ماساژ

قرار است روش سورپرایز همسر ارزان و به صرفه‌ای داشته باشیم. پس از پیشنهاد وقت اسپا و ماساژ گرفتن برای او خودداری می‌کنیم و در عوض خودمان او را ماساژ می‌دهیم. این کار هم خیلی رمانتیک است و هم یک عالمه تفریح برایمان به رقم می‌زند.
می‌توانید در محیط خانه تغییراتی به وجود بیاورید: نور را کم کنید. عود روشن کنید. همه جا گل خشک بریزید. همچنین برای ماساژ دادن همسرتان ویدیوهای آموزشی موجود در یوتوب را تماشا کنید و روغن‌های مخصوص این کار را تهیه کنید. می‌توانید روی پوست صورت همسر خود ماسک بگذارید و برای مثال از ماسک بلوبری، لیمو نعناع، جو و آووکادو، زغال و شکر سیاه و کانی‌های دریایی وارمی کمک بگیرید. یک اسکین کر فوق العاده به همراه ماساژ و حمام آب داغ او را حسابی سرحال می‌آورد.
مطمئن باشید که با انجام دادن این کارها و خلاقیت به خرج دادن توسط خودتان، شوهرتان خیلی راضی‌تر خواهد بود تا این که به سالن اسپا برود. قرار است که کلی عشق به همراه ماساژ به او هدیه بدهید! باید هم راضی باشد!

3. انجام دادن سرگرمی مورد علاقه او به صورت دو تایی

تا به حال دقت کرده اید که شوهرتان در اوقات فراغتش به چه کاری مشغول است و سر خود را با چه چیزهایی گرم می‌کند؟ دوست دارد وسایل خراب خانه را تعمیر کند؟ اخبار ببیند؟ فوتبال تماشا کند؟ آشپزی کند؟ نجاری؟ کتاب خواندن؟
هزاران کار هست که می‌تواند مردها را شیفته خود کند و آنان را مانند یک پسر بچه ساعت‌ها یک جا بنشاند. اما چه خوب می‌شود اگر این کارها را دو نفره انجام دهید و خوش گذرانی منحصر به فرد همسرتان را به همراه خودش تجربه کنید. اگر کار مخصوص او سخت است و نیاز به یادگیری دارد بگذارید خودش معلم شما باشد. اگر مانند کتاب خواندن تنهایی انجام می‌گیرد در کنار او کتاب بخوانید؛ یا اصلا یک کتاب را با او شروع کنید و در طی روز مدام درباره آن کتاب صحبت کنید و آن را نقد و بررسی نمایید.

روش سورپرایز همسر

4. مورد توجه قرار دادن تیم مورد علاقه همسر

در این روش سورپرایز همسر لازم است که ببینید او چه تیمی را بیشتر از همه دوست دارد. فوتبال، بازی‌های آنلاین، بسکتبال، بوکس و… هر ورزش یا بازی مشخصی که همسرتان دنبال می‌کند را در نظر بگیرید و به تیم محبوبش توجه کنید.
می‌توانید یک کیک با طرح تیم مورد علاقه او بخرید یا بپذید؛ می‌توانید وسایلی جانبی مثل ماگ و جا کلیدی را با طرح تیم همسرتان تهیه کنید؛ لباسی به رنگ آن تیم بپوشید و برای او هم بخرید و یا اگر می‌خواهید پول بیشتری صرف این روش سورپرایز همسر کنید برای او بلیط دیدن بازی‌های تیم مورد نظرش را بخرید تا حسابی کیف کند.

5. ارسال کادو یا غذا به محل کار او

این کاری تقریبا رایج است و خانم‌های باسلیقه زیادی تا به حال آن را انجام داده و جواب هم گرفته اند. بستگی به کاراکتر همسرتان دارد. کلا در روش سورپرایز همسر مورد نظرتان باید حسابی حواس خود را جمع کنید که یک موقع او را خجالت زده یا عصبی نکرده باشید. اگر مطمئنید که شوهرتان با این کار مشکلی ندارد لحظه‌ای درنگ نکنید. بگذارید جلوی همکارانش پز شما را بدهد و به داشتنتان افتخار کند.
یک کادوی کوچک و ارزان قیمت، در حد چیزی که چند وقتی بوده به آن نیاز داشته کفایت می‌کند. حتی فرستادن یک نهار خوب هم فکری عالی به نظر می‌رسد. در این روش سورپرایز همسر مهم نیست که چه چیزی برای او ارسال می‌کنید. تنها چیزی که اهمیت دارد این است که سرکار شوکه شود و شادی و لذت را تجربه کند.

6. برنامه ریزی با دوستان او

یک برنامه مفرح و جالب برای همسر خود بچینید و خود و فرزندانتان را از آن حذف کنید. بگذارید شوهر شما شبی مردانه و دوستانه را تجربه کند و با آن‌ها خوش بگذراند. اگر دوستانش بازی کردن، مثلا فوتبال را دوست دارند برایشان تایم سالن هماهنگ کنید. اگر بازی‌های مثل پاسور، منچ، بازی‌های آنلاین، شطرنج و… را می‌پسندند شرایط را برای آنان هموار سازید. خانه را خالی کنید تا همسرتان با دوستانش مهمانی خوبی داشته باشد. همه کارهای مهمانی را انجام دهید و اجازه ندهید شوهرتان داخل زحمت بیفتد. گرفتن بلیط سینما برای همسر و دوستانش، بلیط کنسرت، که البته زیاد به صرفه نیست و یک عالمه کار دیگر که او می‌تواند با رفقایش انجام دهد و شما می‌توانید با آن‌ها هماهنگ کنید تا یک شب عالی را زیر نظر شما برای همسرتان بسازند.
استراحت دادن به او به وسیله شبی بدون خانواده، هم باعث می‌شود که قدر شما را بیشتر بداند، هم این که مسولیت‌های خود را با انرژی بیشتری انجام دهد. تازه با سورپرایز شدن چند برابر خوشحال می‌شود و از شما تشکر می‌کند.

روش سورپرایز همسر

7. یک ویدیو مخصوص شوهر! یک ویدیو به همراه آدم‌هایی که دوست دارد!

عکس‌ها و فیلم‌های شوهرتان از بچگی تا الان را جمع آوری کنید و در ویدیویی کوتاه به هم بچسبانید. این ویدیو یک یادگاری شگفت انگیز و با ارزش است و خیلی بیشتر از یک روش سورپرایز همسر ساده اهمیت دارد. شما قرار است کل کودکی او را کنکاش کنید و سراغ قسمت‌هایی که شاید خوش هم فراموش کرده بروید.
عکس‌های که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته، عکس‌های خانوادگی، سلفی‌هایی که در گوشی دوستانش و آدم‌های دیگر دارد، تمام عکس‌هایی که برای او یادآور خاطراتی هستند را در این ویدیو کنار هم بگذارید. فیلم‌های کودکی‌اش و زمان‌هایی که می‌خندیده هم می‌توانند بسیار دوست داشتنی باشند. اوقات دو نفره‌تان، فیلم‌های او در دوران‌ها و خاطرات مختلف، همه را جمع کنید و در کنار عکس‌ها نسخه ای به هم پیوسته از آنان بسازید. می‌توانید آهنگ مورد علاقه همسرتان را نیز روی این ویدیو بگذارید تا غافل گیری‌تان کامل شود.
در ویدیویی دیگر می‌توانید از آدم‌های مورد علاقه همسرتان، مادر و پدر، برادر و خواهر، فامیل، آشنا و دوستانش و خلاصه هر کسی که به او حس خوبی می‌دهد بخواهید که در چند ثانیه جمله‌ای به او بگویند. سپس این جملات زیبا و در واقع این ویدیوها را به هم بچسبانید. این روش سورپرایز همسر نیز خیلی قشنگ و پر احساس است و نشان می‌دهد که تا چه حد به او توجه می‌کنید و می‌خواهید لبخند را روی لبش نگه دارید.

8. خرید هیجان انگیز

اگر می‌خواهید به خرید بروید یا می‌دانید شوهرتان چند وقتی است که می‌خواهد چیزی بخرد، به خرید خود کمی هیجان و ماجراجویی اضافه کنید و با استفاده از این روش سورپرایز همسر او را غافل گیر سازید. از الان بگوییم که آن چیزی که می‌خرید لازم نیست خیلی لوکس و گران باشد بلکه می‌تواند یک خودکار یا پیراهن ساده را نیز شامل شود.
نقشه ما به این شکل است: اول می‌بینیم که همسرمان چه چیزی می‌خواهد. بعد تند تند می‌رویم و آن را جلوتر از خودش خریداری می‌کنیم. بعد می‌گذاریم جنس مورد نظر توی مغازه بماند و اگر هم خواستیم سفارش می‌کنیم که آن را تزئین کنند و حالتی کادویی به آن بدهند. بعد شوهرمان برمی‌داریم می‌بریم به همان مغازه و به مغازه دار می‌گوییم که سورپرایزش کند. تادا! همه چیز آماده است. با همین چیزهای کوچک همسرتان را خوشحال کنید.

9. طراحی معمای عاشقانه

همه بازی‌ها می‌توانند به نوعی که می‌خواهید انجام بگیرند و روش سورپرایز همسر ویژه خودتان را بسازند. نقشه گنج، مار و پله، اسم و فامیل و… هر کدام را که می‌خواهید با ترفند مورد نظر خود و قوانینی عاشقانه طراحی کنید. مثلا نقشه گنجی بچینید که پر از رمز و راز و سرگرمی باشد و در طی مسیر به کادوها و چیزهای کوچک بامزه بخورد؛ در آخر هم همسرتان را به شما برساند! آن جایی که قایم شده اید. البته این خیلی سلیقه‌ای است. شاید دوست داشته باشید گنج یا مقصد نهایی را چیز دیگری تعیین کنید.
می‌توانید خانه را علامت گذاری کنید تا همسرتان با دنبال کردن علامت‌ها به کادویی که برای او تدارک دیده اید برسد و خوشحال شود. شاید بخواهید کلا کادو و گنج را بیخیال شوید و بازی کوچکی مثل مار و پله را با قانون‌ها و تنبیه‌های رمانتیک انجام دهید. دیگر این چیزهایش با خودتان است و خودتان بهتر از ما می‌دانید که با بازی کردن چگونه می‌توانید خوش بگذرانید.

10. یادداشت و پیام‌های رمانتیک

یادداشت نوشتن برای همسر و فرستادن پیام‌های عاشقانه به او ایده جدیدی نیست اما همیشه جواب می‌دهد. این روش سورپرایز همسر از کاری ساده مثل اس ام اس یا پی ام دادن به همسر شروع شده و تا نامه نوشتن، یادداشت روی برگه، انداختن یادداشت در کفش، آویزان کردن نامه یا یادداشت به در، پازلی کردن نامه، یعنی این که آن را پاره و تکه تکه کنیم و از همسر خود بخواهیم مانند پازل آن را بچیند، چسباندن یادداشت عاشقانه به یخچال، آویزان کردن یادداشت و نامه‌ها به بادکنک هلیومی، پست و استوری گذاشتن برای او، نگهداری چند یادداشت رمانتیک در بطری و یا جعبه‌ای تزئین شده و… یک عالمه راه خلاقانه دیگر ادامه می‌یابد. یک پیام زیبا همیشه حال همسر شما را خوب می‌کند و به او انرژی می‌دهد. سعی کنید در متن‌های رمانتیک خود از پیام‌های آماده استفاده نکنید و حرف دلتان را خودتان به همسرتان بزنید. این گونه کیفش بیشتر است و محبتتان خالصانه‌تر می‌شود.

در انتها

روش سورپرایز کردن همسر باعث می‌شود که تنوع و شادی میان شما ایجاد گردد و به هم یادآوی کنید که چقد همدیگر را دوست دارید. مردها در این موارد خیلی سختگیر نیستند و همین که ببینند شما به فکرشان بودید برایشان کافی است. دست بجنبانید و وسایل خود را جهت غافل گیری او فراهم کنید. مطمئن باشید لبخند همسر شما آرامشی بی‌همتا به شما می‌بخشد و لحظه‌هایتان را رنگارنگ می‌کند.

ده ایده بامزه و کم هزینه برای سورپرایز همسرتان

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

مطالب پیشنهادی

محصولات وارمی

دسته بندی های پیشنهادی